Kannustaminen jatkuu joulukuun loppuun asti!
Salibandyseura Lapua ry Julkaistu: 13.12.2023 13.43

Kannustaminen jatkuu joulukuun loppuun asti!

Vielä ehdit valitsemaan SBS Lapuan Eepeen Kannustajat-seuraksi!

Asiakasomistajana voit nyt liittyä tukemaan junioritoimintaamme. Tukijaksi liittyminen tehdään S-käyttäjätilillä valitsemalla SBS Lapua omaksi kannustajat-seuraksi. Kannustaminen on ilmaista eikä vähennä Bonuksien määrää. Tuki seuran junioritoimintaan määräytyy laskemalla kaikkien seuran Kannustajien kalenterivuoden aikana kerryttämät Bonukset yhteen.

Liittyminen tapahtuu seuraavasti:

1. Kirjaudu S-käyttäjätilille osoitteessa s-kayttajatili.fi

2. Liitä S-Etukortin tiedot S-käyttäjätiliin (varaudu tunnistautumaan pankkitunnuksilla).
3. Tarkista ja päivitä tarvittaessa yhteystietosi.
4. Siirry Asiakasomistajuus / Kannustajat -osioon. Asiakasomistajatalouden pääjäsenenä näet siellä listan kannustettavista seuroista. --> Etsi listasta Salibandyseura Lapua ja liity mukaan kannustusjoukkoihin!

Lisätietoja Kannustajat-ohjelmasta: https://eepee.fi/kannustajat/